Soupiska pro sezonu 2019/2020

Jakub BARTÁK

 

Nejlepší umístění na žebříčku ČASQ: 544 (9/2015)

Benjamínek našeho týmu Jakub se vyznačuje velice osobitým herním stylem. Leckdo by tvrdil, že tento hráč vlastně nehraje ani squash, ale spíš jakousi plácanou - ovšem to je pouze jeden z jeho dokonalých taktických záměrů, jak zmást své soupeře řečí svého těla ještě během předzápasového zahřívání! Nutno říct, že nejednoho svého soupeře tímto taktickým krokem překvapil a nakonec srazil na kolena. Jakub mezi ostatními členy týmu naprosto vyniká svou schopností odehrát ligové zápasy bez jakékoliv nutnosti předchozího tréninku, a tak musíte mít opravdu veliké štěstí, abyste mohli spatřit tohoto hráče na kurtu!

Zdeněk BARTÁK

 

Nejlepší umístění na žebříčku ČASQ: 114 (9/2015)

Kapitán týmu, který kromě samotného hraní squashe nese na svých bedrech chod celého týmu a s tím spojené administrativní a organizační záležitosti. Kromě squashe patří mezi jeho velké koníčky také běh, ve kterém již několikrát zdolal maratonský závod. Jeho největším squashovým úspěchem je 6. místo na MČR ve squashových čtyřhrách, kterého dosáhl společně se svým týmovým kolegou Vláďou Hlavatým.

Vladimír HLAVATÝ

 

Nejlepší umístění na žebříčku ČASQ: 162 (11/2016)

Tato stabilní opora týmu se vyznačuje perfektním pohybem po kurtu a vybroušenými údery, kterými kosí své soupeře nejen v ligových zápasech, ale také na turnajích ČASQ, ve kterých se začíná stabilně umísťovat v první desítce. Společně s kapitánem týmu se zúčastnil MČR ve squashových čtyřhrách 2015, kde obsadili 6. místo. Vláďa Hlavatý je také několikanásobným vítězem Sadské Squashové ligy a pravidelným vítězem klubových turnajů. Když tento hráč nastoupí k ligovému zápasu, většinou z toho nějaké body kápnou!

Jiří JÍLEK

Nejlepší umístění na žebříčku ČASQ: 237 (9/2015)

Nejlepší umístění na žebříčku MASTERS nad 45 let: 19 (6/2017)

Nejlepší umístění na žebříčku MASTERS nad 50 let: 12 (10/2019)

Jeden z největších dříčů ve squashovém světě a rozhodně největší srdcař v týmu! Svou tvrdou pílí a nadšením docílil toho, že dokáže na kurtu úspěšně prohánět hráče nejen o jednu, ale i více generací mladší, než je on sám! Mezi největší majstrštyky tohoto neúnavného bojovníka patří obrat ligového zápasu, ve kterém prohrával 0:2 na sety a 3:10 na body ve třetím setu! Je to také brilantní hráč billiardu.

Jiří KRÁLÍK

 

Nejlepší umístění na žebříčku ČASQ: 530 (5/2019)

Tento atletický typ hráče se vyznačuje svou schopností doběhnout jakýkoliv míček, který by ostatní hráči pokládali za již naprosto ztracený. Absolutně nejvíc ze všeho nesnáší prohry a podle toho se také na kurtu chová. Tento sportovní univerzál byl do týmu přiveden před touto sezonou a ukázalo se to jako dobrý tah od vedení týmu, neboť se ve svých zápasech ukazuje ve velmi dobrém světle. Dosáhl již mnoha sportovních úspěchů nejen ve squashi.

Milan STANĚK

Nejlepší umístění na žebříčku ČASQ: 503 (11/2015)

Milan patří spíše mezi technické, než silové hráče. Je to největší týmový hecíř, který (jako jediný člen týmu) již zvládnul během hry poplácat po zadku snad všechny ostatní týmové členy! V mládí se věnoval tanci a podle toho také vypadá jeho osobitý styl hry. Nutno říct, že k několika ligovým výhrám se tento talentovaný mladík již dokázal na kurtu protancovat!

Jiří SÝKORA

Nejlepší umístění na žebříčku ČASQ: 593 (11/2015)

Tento jediný levoruký člen našeho týmu je bezesporu největší týmový flegmatik, který se vyznačuje svou schopností vůbec nevědět kdy, kde a s kým vlastně hrajeme. Pokud bude poctivě trénovat, má tento silový hráč před sebou jistě světlou squashovou budoucnost.