03.01.2011 15:04
naleznete zde.

2. ročník SSL vypukl!!!

07.09.2010 01:03
Dnes oficiálně startuje 2. ročník Sadské Squashové Ligy!!! Všem hráčům přejeme hodně štěstí!!!

Noční squashový turnaj

09.05.2010 12:24
se v Sadské uskuteční 21.5.2010 od 18:00.Více informací v Kalendáři akcí.

Nedělní squashové turnájky

25.02.2010 16:30
Každou neděli od 18:00 budou probíhat turnájky ve squashi pro všechny, kteří si chtějí zahrát!!! Více zde.

Napsali o nás...

25.02.2010 16:12
V Nymburském deníku se objevil článek o proběhlém Squashovém mistrovství Sadské 2010. Článek najdete na této adrese: https://nymbursky.denik.cz/ostatni_region/squash20100224.html

Sqashovým mistrem Sadské 2010...

22.02.2010 01:40
...se stal Jiří Králík. Titul Squashová mistryně Sadské si vybojovala Katka Folková. Více zde. Fotografie ve fotogalerii.

Squashové mistrovství Sadské 2010...

17.02.2010 23:06
... bylo rozlosováno!!! Výsledky losování zde.

Turnaj čtyřicátníků...

01.02.2010 14:56
...se povedl ;-) Dne 31.1.2010 se ve squashovém centru uskutečnil squashový turnaj hráčů starších 40ti let. Celkem dorazilo 12 hráčů, kteří byli rozděleni do dvou skupin po 6 hráčích. 4 nejlepší z každé skupiny postoupili do vyřazovacích bojů. Z celkového vítězství se nakonec radoval Petr Molič,...

1. turnaj SSL

10.01.2010 01:32
vyhrál Petr Krejčík a připsal si tak do žebříčku SSL 40 bodů. Ve finále porazil Vaška Majera, který se ukořistil bodů 30. Po dvaceti bodech si za dělené 3. místo připsali Filip Slovák a Mirek Kříž.