Squashový tým

2. LIGA 2023/2024

Sadští squashisté uhráli další body a přezimují na 6. místě tabulky 2. ligy

O posledním listopadovém víkendu odehráli naši hráči další 4 zápasy 2. ligy ve squashi. V sobotu 25. 11. se představili v pražském sportovním centru HAMR, ze kterého se ale bohužel vrátili s ostudou. Ten den oba hrané zápasy prohráli shodně 0:4, když pouze kapitán Zdeněk Barták a aktuálně týmová dvojka Vláďa Hlavatý vyhráli každý po jednom jediném setu. Tradičně bojovné výkony Petra Adamce a hlavně nestárnoucího Jirky Jílka úspěch tentokrát nepřinesly, a tak museli naši hráči smeknout před svými soupeři – týmy SK HAMR a Smädná Ťava. Útěchou budiž fakt, že se jedná o dva vedoucí týmy soutěže.

O den později si ale naši hráči spravili chuť v Pardubicích, když tentokrát ve složení Zdeněk Barták, Vláďa Hlavatý, Petr Adamec a nová posila týmu Tomáš Maršon vyndali z kurtů domácí tým 3:1. Druhý hraný zápas, a to derby proti SK Poděbrady, sadšťáci bohužel nedokázali dotáhnout do vítězného konce, nicméně za prohru 2:2 na zápasy (7:9 na sety) nějaké body do Sadské také přivezli.

V devítičlenné tabulce pravdy tak sadští hráči drží v půli soutěže 6. místo s dostatečným bodovým ziskem zajišťujícím udržení, což byl hlavní cíl před začátkem sezóny, vzhledem k tomu, že se teprve vloni podařilo do 2. ligy po 5 letech postoupit.

Další ligová kola jsou na programu o posledním lednovém víkendu. V sobotu 27. 1. v Praze a v neděli 28. 1. se naši hráči opět představí na domácích kurtech v areálu Bowling Squash Sadská (začátek ve 12:00).